Oficialne wyniki końcowe podpisane przez sędziów turnieju (pobierz *.zip)

Statystyki oglądalności strony

Statystyki strony

Klasyfikacja drużynowa

W klasyfikacji drużynowej 12. Młodzieżowych Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Europy w grze błyskawicznej Polacy zajęli dopiero V miejsce, ulegając Rosji, Holandii, Białorusi oraz Ukrainie.

Srebrny Oskar :-)

W sobotę zostały rozegrane mistrzostwa w grze błyskawicznej. Ponownie reprezentacja Polski zdobyła tylko jeden medal. W juniorach młodszych Oskar Budis z 13 punktami uplasował się na II miejscu. Pozostałe miejsca Polaków oraz rezultaty końcowe dostępne są w zakładce Uczestnicy & Wyniki.

Brązowa Arleta :-)

W zakończonych w dniu dzisiejszym 12. Młodzieżowych Mistrzostwach Europy reprezentacja Polski zdobyła jeden medal. W grupie juniorek młodszych po bardzo zaciętej i wyrównanej walce trzecie miejsce zdobyła Arleta Flisikowska. Blisko medalu były juniorki Natalia Sadowska oraz Magda Pawłowska, które zajęły odpowiednio 4 oraz 5 miejsce. Również wysokie miejsce zajął junior Władysław Daliga, który uplasował się na 5 miejscu. Wśród młodzików do lat 13 Mateusz Stańczuk oraz Karol Cichocki cały turniej grali „u góry” i ostatecznie zajęli 5 oraz 8 miejsce. Rezultaty końcowe dostępne są w zakładce Uczestnicy & Wyniki.

POLSKA	 0 - 0 - 1

Zapraszam w dniu jutrzejszym na mistrzostwa w grze błyskawicznej 🙂 Wyniki będą aktualizowane na żywo.